Papieros
e-papieros
Twórca artykułu: Pork University
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najlepszy papieros elektroniczny oferują firmy Mild i Volish

Wobec wszelkich restrykcji dotyczących palenia w miejscach publicznych doskonałą opcję dla palaczy stanowi papieros elektroniczny. W wielu sklepach dostępne są droższe, luksusowe rodzaje, lecz również proste komplety w niewygórowanej cenie. Proste użytkowanie, zachowanie ekologii i poręczność to jedynie niektóre pozytywy, które przejawia papieros elektroniczny.
kobieta
Twórca artykułu: martinalanotte
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Elektroniczny papieros pomoże rzucić palenie

Od pewnego czasu wprowadzono w naszym kraju zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych. Restauracje, kawiarnie i puby stały się miejscami wolnymi od dymu tytoniowego. Można wreszcie wybrać wieczorem do pubu i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie przesiąknięte dymem. Część palących na pewno w związku ze wspomnianym zakazem podjęła decyzję o zerwaniu z nałogiem. Pomóc w tej sytuacji może e-papieros.
Twórca artykułu: QST Marketing Group z Wrocławia

Moda na e-papierosy

Od pewnego czasu w Polsce sytuacja palących papierosy staje się co raz bardziej niekorzystna. Powstają kolejne zakazy. Świeże analizy wskazują na fatalny stopień oddziaływania nikotyny na zdrowie człowieka. Nie ma co ukrywać, porzucenie uzależnienia jest niezwykle ciężkie i nie każdy może to przezwyciężyć. Odpowiedzią na te ciężkie problemy są elektroniczne papierosy.
kobieta
Twórca artykułu: martinalanotte
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

E-papieros – zdrowszy od zwykłego papierosa?

E-papieros, czyli elektroniczny papieros to efektywna opcja alternatywna w odniesieniu do tradycyjnego papierosa i oferta dla palaczy, którzy nie mogą gwałtownie rzucić nałogu, a przy tym zależy im na zmniejszeniu ryzyka związanego z wziewaniem groźnych substancji zawartych w zwykłym papierosie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.