Faktury
komputer
Twórca artykułu: Maria Eklind
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób informatyka będzie wspierać małe i duże firmy, znaczenie odpowiedniego oprogramowania dla ich działalności.

Dzisiaj coraz ciężej prowadzić jakiś biznes bez właściwego informatycznego wsparcia. Szczególnie że w praktyce różnego rodzaju sprzęt komputerowy laptopy i tablety są powszechnie dostępne i coraz mniej kosztują. Jednym z najważniejszych programów komputerowych, których się używa przez chyba wszystkich są arkusze kalkulacyjne oraz edytory tekstu. Tu od dawna panują programy monopolisty na tym rynku, ale jeśli ktoś nie chce wydawać pieniędzy na płatne programy, to do wyboru będzie miał kilka bezpłatnych produktów.
podatki
Twórca artykułu: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jak poradzić sobie z fakturami dysponując własnym przedsiębiorstwem?

Każdy właściciel firmy dobrze wie, iż generalnie nie jest ciężkie przykładowo pozyskiwanie klientów bądź współpraca z nimi, ale najzwyczajniej dużym problemem jest biurokracja. To bardzo smutne, ponieważ ciężko znaleźć jakiś sens w biurokracji. To przecież sprawia, iż zamiast pracować, pozyskiwać nowych klientów oraz zamówienia, właściciele firm są niestety zmuszeni do tracenia swojego cennego czasu na głupie formalności. Jednak na szczęście można jakoś ograniczyć problemy z biurokracją.
Praca przy komputerze
Twórca artykułu: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Idea obiegu dokumentów

Zarządzanie dokumentami w firmie to kwestia priorytetowa. Od ustalenia systemu i kontroli należałoby rozpoczynać kwestię obiegu danych w administracji całego przedsiębiorstwa. A także, w celu synchronizacji, nie tylko faktur papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej zapewnić firmie program do zarządzania dokumentami, np. Systemy Workflow.
Automatyczne rozpoznawanie tekstu
Twórca artykułu: Efematic
Podpatrzone na: http://efematic.pl/

Koszty obsługi faktur

Ogarnął Cię fakturowy chaos? Twoi pracownicy poświęcają za dużo czasu na obsługę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na przynajmniej jedno z pytań brzmi TAK sprawą oczywistą jest toże powinieneś przeczytać czym charakteryzuje się efektywny obieg faktur w firmie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.