Firmy
Twórca artykułu: BenQ

Planowanie procesu produkcji

W dwudziestym pierwszym wieku duże ilości problemów z kwestiami optymalizacji produkcji i zarządzania danymi są w stanie pomóc rozwiązywać wykwalifikowani specjaliści, do jakich warto się zwrócić, by dowiedzieć się, co to MRP oraz Enterprise resource planning.Kluczowym celem MRP jest najczęściej zmniejszenie nakładów finansowych potrzebnych przez organizację produkcyjną. Ma ono również podać dokładne czasy dostaw surowców oraz półproduktów, w sposób bardzo dokładny określić koszty produkcji oraz kontrolować poszczególne etapy produkcji.
drukarka
Twórca artykułu: Michael Coté
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gigant otwarty na konsumentów

Samsung jest globalnym liderem nowych technologii produkującym szeroką gamę produktów, takich jak sprzęt audio, RTV, kamery i aparaty fotograficzne, telefony komórkowe, sprzęt komputerowy i biurowy, sprzęt AGD oraz rozmaite akcesoria. Firma istnieje od 70 lat i dzięki inwestowaniu w najnowsze rozwiązania technologiczne i wdrażaniu wielu patentów zdobyła uznanie milionów klientów, w dziedzinie telefonii wyprzedzając nawet Nokię. Nic dziwnego, że Samsung ma bogatą sieć centrów serwisowych. Aby znaleźć interesujący nas serwis, gdzie można wysłać taki, a nie inny produkt, wystarczy skorzystać że strony internetowej, na której dzięki dobrze pomyślanej wyszukiwarce bez trudu odnajdziemy dogodna dla nas lokalizację.
Serwer
Twórca artykułu: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Serwery firmowe

Wydajne i sprawne serwery to obecnie podstawa rozwiniętej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych znanych przedsiębiorstw, a także w małych firmach należy koniecznie zadbać, aby pakiety informacji wysłane z określonego punktu A dostały się jak najprędzej do punktu B. Najnowsze aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel elektroniczny, witryny WWW oraz całe wachlarze odmiennych usług załatwianych przez sieć internet, intranet oraz ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby przechowywane w Internecie.
CyberPower LAN Party Evo
Twórca artykułu: 4Press.pl
Podpatrzone na: 4Press.pl

Zarządzanie małą firmą - przydatne programy

Na rynku pojawiły się setki książek poruszających temat nowego zarządzania, efektywnego kształcenia personelu, organizacji czasu pracy, a nawet metod prowadzenia rozmów z pracownikami. Nic dziwnego – kryzys wyraźnie się zbliża, każdy w związku z tym nie chce tracić pozycji na rynku.
Biznes
Twórca artykułu: Butz.2013
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowatorskie programy dla biznesu

Jeśli musiało by się wskazać wynalazek, który najsilniej ułatwia codzienność człowieka, z pewnością każdy powiedziałby: komputer. Ciężko w zasadzie już sobie wyobrazić przedsiębiorstwo, które nie posiada pecetów. Należy wiedzieć jednak, że pojedyncza maszyna jest kompletnie bezużyteczna, gdy nie ma dobrego oprogramowania. Spójrzmy, jakie oprogramowanie dla przedsiębiorstw znacząco uefektywni jego działalność.
biurko
Twórca artykułu: geishaboy500
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób dobrać oprogramowanie dla firm?

Trudno ujrzeć w wyobraźni nawet małe przedsiębiorstwo nieskomputeryzowane. Wybór programów dla firm sprawia problem. Rynek jest naprawdę duży, a właściciele firm nie zawsze go znają.
komputery
Twórca artykułu: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Co to jest oprogramowanie ERP?

Gdy mamy swoją firmę przydatne jest, abyśmy znali się na różnego typuu systemach i ułatwieniach, jakie daje nam rozwój technologii oprogramowania. To już nie te czasy, gdy centrum zakładu pracy był wielki segregator trzymany przez panią w sekretariacie, gdzie było wszelkie informacje.Obecnie przydatne są systemy komputerowe wspomagające pracę przedsiębiorstwa na każdym szczeblu jej działania. Tego typu rozwiązaniem jest przede wszystkim system ERP.
domeny to podstawa w sieci web

Jaka będzie idealna domena

Liczba odsłon naszej strony w internecie zazwyczaj jest uzależnione w ogromnym stopniu także od jej adresu. Kiedy jest łatwy do zapamiętania, powiązany z działką biznesu w jakiej funkcjonujemy i odpowiednio krótki, mamy większe szanse, że potencjalny użytkownik ją zapamięta, nawet gdy nie będzie miał naszej wizytówki. Mamy wiele opcji przy wyborze domen - np. możemy wybrać darmowe domeny internetowe, lub kupić domeny z wybraną przez nas końcówką.
Automatyczne rozpoznawanie tekstu
Twórca artykułu: Efematic
Podpatrzone na: http://efematic.pl/

Koszty obsługi faktur

Ogarnął Cię fakturowy chaos? Twoi pracownicy poświęcają za dużo czasu na obsługę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na przynajmniej jedno z pytań brzmi TAK sprawą oczywistą jest toże powinieneś przeczytać czym charakteryzuje się efektywny obieg faktur w firmie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.