Fotografia
rowerzysta fotografuje
Twórca artykułu: Maëlick
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Własne hobby to szansa na bardziej ciekawe życie. Powinniśmy w sobie znaleźć pasję

Jak niekiedy donoszą najnowsze badanie oddawanie się pasji to przepis na bardziej interesujące życie. To chyba nie powinno dziwić, ale w pierwszej kolejnościzastanowić się, czym wspomniane zjawisko jest. Pasja to część umysłu, niezwykła potrzeba zbierania czegoś, tworzenia kolekcji, interesowania się jakimś zjawiskiem. Naukowcyspierają się z czego to wynika. Być może pragniemy, żeby nasze życie było ciekawsze, a może po prostu bez ulubionego zajęcia nie jesteśmy sobą.
Fotografia
Twórca artykułu: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Dlaczego ludzie robią sesje zdjęciowe na profile społecznościowe

W naszych czasach wygląd jest szalenie istotny. Każdego dnia jesteśmy bombardowani z każdej strony kolorowymi pisemkami, a tam czarują nas wyretuszowane zdjęcia gwiazd. Zapotrzebowanie na atrakcyjny wygląd ciągle jest oraz na pewno prędko się nie skończy. Stąd też idealny zawód w naszychczasach to fotograf.

Fotografie reklamowe kluczem do sukcesu

Nie wyobrażamy sobie dziś skutecznego marketingu bez dobrej fotografii. Porządne i ciekawe fotografie to podstawowy wymóg, jeżeli mamy zrobić katalog dla biura turystycznego, czy lookbook ostatniej kolekcji mebli. W jaki sposób wybrać odpowiedniego fotografa?
Twórca artykułu: Panasonic

Obiektyw podstawą dobrego zdjęcia

Nareszcie zrealizowaliśmy nasze marzenia i jesteśmy posiadaczem wymarzonego aparatu. Zazwyczaj nie zdajemy sobie jednak sprawy, że obiektywy kitowe, jakie zazwyczaj producenci dołączają do sprzedawanych modeli, są niezbyt wygórowanej jakości i zadowolą nas wyłącznie w początkowym etapie naszej przygody z fotografią. Dlatego warto już na wstępie dokupić dodatkowe akcesoria do naszego sprzętu, gdyż kupując rozważnie zestaw obiektywów, sprawimy, że nasz aparat będzie wykonywał zadowalające fotografie.
Fotografia
Twórca artykułu: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Fotograf produktów - czy to dobry zawód

Setki początkujących fotografów mówi jedynie o zaczęciu kariery jako fotograf ślubny. Nie jest to nietrafiony pomysł, ale zaczęcie kariery w tego typu branży związane jest z walką ze sporą konkurencją. Znacznie prościej jest wyspecjalizować się w określonej niszy.

Zainwestuj roztropnie w obiektyw

Podobno nie ma takiej rzeczy czy zjawiska, które jeszcze nie zostało ujęte przez fotografa. Mnóstwo z nich za pomocą zdjęcia może z na pozór błahego, zwyczajnego przedmiotu stworzyć oryginalne dzieło sztuki. Sama fotografia zresztą chociaż raz w roku mieści się w polu zainteresowań niemal każdego letnika.
Fotograf w pracy

Jakie trendy są modne w fotografii?

Niewysokie ceny aparatów cyfrowych oraz możliwość cyfrowego zapisu spowodowały, że fotografia stała się dostępna dla każdego. Nie poszło to w parze z poziomem fotografii. Jak mówi nam Ania, zajmująca się profesjonalnie fotografią, nadal jest zapotrzebowanie na profesjonalne sesje zdjęciowe w Warszawie. Przedsiębiorstwa czy osoby prywatne szukają fotografa z doświadczeniem, który zrobi fotografie o jakie im chodzi. Jak więc wygląda obecny rynek profesjonalnej fotografii i na co jest zapotrzebowanie?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.