Fotograf
aparaty
Twórca artykułu: Daniel Jolivet
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Aparaty Sigma dla każdego zainteresowanego

Okazuje się, iż fotografia z roku na rok przechodzi przez coraz większe koła rewolucji. Niegdyś była ona dostępna jedynie dla niewielkiej liczby fotografów, którzy mieli specjalistyczny jak na uprzednie czasy sprzęt i operowali umiejętnościami niedostępnymi zwykłemu laikowi. Od tego czasu dużo się zmieniło, a świat opiera się już nie jedynie na słowach czy piśmie, lecz również na obrazie, który dokumentuje to, co istotne, oddaje emocje, staje się sposobem artystycznego przekazu, a także relacji zupełnie przyziemnych, życiowych.
Fotografia
Twórca artykułu: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Dlaczego ludzie robią sesje zdjęciowe na profile społecznościowe

W naszych czasach wygląd jest szalenie istotny. Każdego dnia jesteśmy bombardowani z każdej strony kolorowymi pisemkami, a tam czarują nas wyretuszowane zdjęcia gwiazd. Zapotrzebowanie na atrakcyjny wygląd ciągle jest oraz na pewno prędko się nie skończy. Stąd też idealny zawód w naszychczasach to fotograf.
Twórca artykułu: Panasonic

Obiektyw podstawą dobrego zdjęcia

Nareszcie zrealizowaliśmy nasze marzenia i jesteśmy posiadaczem wymarzonego aparatu. Zazwyczaj nie zdajemy sobie jednak sprawy, że obiektywy kitowe, jakie zazwyczaj producenci dołączają do sprzedawanych modeli, są niezbyt wygórowanej jakości i zadowolą nas wyłącznie w początkowym etapie naszej przygody z fotografią. Dlatego warto już na wstępie dokupić dodatkowe akcesoria do naszego sprzętu, gdyż kupując rozważnie zestaw obiektywów, sprawimy, że nasz aparat będzie wykonywał zadowalające fotografie.
slub
Podpatrzone na: flickr.com

Sprawdzone rady przy szukaniu fotografa na ślub

Oto niedługi artykuł, w którym wyjaśnimy treściwie, jak dobrać fotografa, który będzie fotografował wspaniały moment w żywocie każdego człowieka - uroczystość związania węzłem matrymonialnym zakochanych ludzi.
Fotografia ślubna
Podpatrzone na: epena.pl

Trudna decyzja, czyli fotograf ślubny

Niełatwo wyobrazić sobie tradycyjne wesele bez fotografii. Wspólne zdjęcia z tego dnia zajmują najważniejsze miejsce już zawsze. Jak dobrze wybrać fachowca, który spełni wymogi przyszłych małżonków?
aparat fotografa

Pasja jako zawód - fotografia

Sporo ludzi myśli o zawodzie fotografa. Zamierzają zgodnie z współczesną modą, pogodzić karierę zawodową ze swoimi zainteresowaniami. Poznamy prawdę, czy da się z tej profesji utrzymać się oraz czy nadal jest możliwość pracy dla zaczynających karierę.
fotografia ślubna

Najpiękniejsze ślubne pamiątki - zdjęcia

Wesele to ważne wydarzenie dla wielu młodych par i chcą oni zachować jak najwięcej wspomnień z tego dnia. Utrudnieniem jest wielka liczba ofert w internecie. Czasem bardzo trudno wybrać tę najtrafniejszą, skoro są ich dziesiątki! Jak dokonać właściwego wyboru?
Twórca artykułu: SimonShaw

Wybór fotografa ślubnych zdjęć we Wrocławiu

Połączenie węzłem małżeńskim dwojga ludzi to wielka chwila w życiu. Dlatego też wszystko wtedy powinno być chwytające za serce, przemyślane i bez skazy. Ceremonia, w czasie której młoda para przyrzeka sobie coś tak wspaniałego, jak bycie razem do końca życia, powinna zostać zatrzymana na pięknych fotografiach.
fotografia modelek
Podpatrzone na: flickr.com

Start w modelingu - szukamy fotografa

Na początku kariery modelki pojawia się pytanie jakiego fotografa należy wybrać do sesji zdjęciowych. Wiadomo fotografia modelek jest bardzo trudnym, acz wdzięcznym tematem. Jednak jak wyszukać najtrafniejszego fotografa?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.