Produkt
Kamera GoPro Hero3
Podpatrzone na: http://kamerynakask.pl/

Dlaczego opłaca się kupić kamerę GoPro

Pasjonaci rejestrowania ekstremalnych faktów sportowych doczekali się asortymentu zaprojektowanego wyjątkowo dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z serii Hero3 spełniają wysokie kryteria przydatności, a dzięki zaawansowanej technologii zadziwiają znakomitą jakością filmów i zdjęć w rozmaitych rozdzielczościach i w jakości znacznie przewyższającej dotychczasowy standard FullHD. Kamera GoPro Hero3 jest godziwą dziedziczką modelu Hero2. Została wyposażona w obiektyw składający się z sześciu części, w tym w soczewkę asferyczną, która w połączeniu z możliwością opcjonalnego ustawienia pola widzenia kamery proponuje użytkownikowi nagrywanie filmów z wielu perspektyw i pod nietypowym kątem.

Niemieckie produkty na polskim rynku

Coraz więcej osób stawia, na jakość produktów. Zależy nam na dobrym wykonaniu oraz trwałość. Często wybieramy produkty droższe, które dadzą nam gwarancję na dłuższą żywotność. Staramy się wybierać nie tylko rzeczy, ale także żywność czy środki czystości.
WWW
Twórca artykułu: Bull3t
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Monitoring social media w sieci

Aktualnie monitorowanie mediów społecznościowych, tj. monitoring social media nabiera konkretnego znaczenia. Globalna rewolucja ułatwia wyrażenie zdania każdemu użytkownikowi Internetu. Monitorowanie mediów przydaje się szczególnie do tego, by wytyczyć te najistotniejsze dla danej branży lub konkretnego przedsiębiorstwa dane.
Fotografia
Twórca artykułu: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Fotograf produktów - czy to dobry zawód

Setki początkujących fotografów mówi jedynie o zaczęciu kariery jako fotograf ślubny. Nie jest to nietrafiony pomysł, ale zaczęcie kariery w tego typu branży związane jest z walką ze sporą konkurencją. Znacznie prościej jest wyspecjalizować się w określonej niszy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.