Zdjęcia
http://magiceye.com.pl/
Twórca artykułu: Steffen Voß
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zdjęcia z powietrza pokazują szczegóły, których zwyczajnie nie jesteśmy w stanie zauważyć

Jeżeli nie posiadaliśmy okazji lecieć samolotem, to z pewnością niejednokrotnie się zastanawiamy, jak wyglądają ulice i domy w naszej okolicy oglądane z lotu ptaka. Na szczęście coraz częściej przedstawiciele miasta, pragnąc pokazać jak wspaniale się ona przedstawia oraz jak logicznie są rozłożone budynki, które się w niej znajdują, realizują filmowanie z lotu ptaka. Przeważnie dzieje się tak, iż wynajmowany jest niewielki samolot a filmowiec, który znajduje się na jego pokładzie rejestruje calutki lot, jaki odbywa się nad daną miejscowością. Kilka razy zawracają, tak by uwiecznić wszystko z przeróżnych ujęć, a potem mieszkańcy mają szansę oglądać to niesamowite dzieło.

W jaki sposób dbać o bezpieczeństwo plików?

Można powiedzieć, że ludzie dzielą się na dwie grupy - czyli są ludzie, którzy już robią kopie bezpieczeństwa, jak i te osoby, które niedługo dołączą do nich. Cóż, przecież komputery to dzisiaj nasza codzienność. Trzeba w takim razie starać się o to, aby nigdy nie mieć przez nie nieprzyjemności. A przecież całkiem często człowiek np. pisze pracę studencką, tekst potrzebny w pracy, etc., - a po jakimś czasie najzwyczajniej traci swoją pracę. To naprawdę niemiłe, ponieważ nasza praca idzie na marne. W jaki sposób zatem mamy możliwość się zabezpieczyć?
Fotografia
Twórca artykułu: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Dlaczego ludzie robią sesje zdjęciowe na profile społecznościowe

W naszych czasach wygląd jest szalenie istotny. Każdego dnia jesteśmy bombardowani z każdej strony kolorowymi pisemkami, a tam czarują nas wyretuszowane zdjęcia gwiazd. Zapotrzebowanie na atrakcyjny wygląd ciągle jest oraz na pewno prędko się nie skończy. Stąd też idealny zawód w naszychczasach to fotograf.

Fotografie reklamowe kluczem do sukcesu

Nie wyobrażamy sobie dziś skutecznego marketingu bez dobrej fotografii. Porządne i ciekawe fotografie to podstawowy wymóg, jeżeli mamy zrobić katalog dla biura turystycznego, czy lookbook ostatniej kolekcji mebli. W jaki sposób wybrać odpowiedniego fotografa?
aparat fotografa

Portfolio – jak ważne jest dla modelki?

Problem poruszony w tytule tekstu ma jedną zgodną z prawdą odpowiedź – portfolio jest fundamentalne dla modelki. To specjalny rejestr, w którym znajdują się fotografie z modelką, wykonane przez różnorakich fotografów.
Fotografia ślubna
Podpatrzone na: epena.pl

Trudna decyzja, czyli fotograf ślubny

Niełatwo wyobrazić sobie tradycyjne wesele bez fotografii. Wspólne zdjęcia z tego dnia zajmują najważniejsze miejsce już zawsze. Jak dobrze wybrać fachowca, który spełni wymogi przyszłych małżonków?
Twórca artykułu: Panasonic

Jak wybrać dobry aparat fotograficzny?

Dlaczego by nie kupić aparatu fotograficznego? Robienie fantastycznych zdjęć to znakomite zajęcie, niezwykle popularne w dzisiejszych czasach. Dzięki temu krótkiemu artykułowi dowiesz się, który sprzęt kupić. Bo rzecz taka prosta nie jest, jeśli nie orientujesz się, czym różnią się lustrzanki od kompaktów i gdzie się przydadzą.
Twórca artykułu: Warszawska Szkoła Fotografii

Różne potrzeby – różne aparaty

W ostatnich latach robienie zdjęć podbija serca coraz liczniejszych zastępów ludzi. Każdy sklep fotograficzny przepełniają tłumy. Efekty pracy fotografów amatorów można odszukać na różnych portalach tematycznych, internetowych galeriach obrazów czy własnych stronach internetowych. Rzadko są to dzieła na poziomie National Geographic niemniej doświadczenie i oddanie najbardziej wytrwałych niekiedy przynosi zadowalające rezultaty.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.