Gry

Wszystko o konsolach do gier

Nie trzeba nawet szczególnie dobrze orientować się w tym, jak wygląda w chwili obecnej cała ogólnie pojęta branża elektronicznej rozrywki aby w pełni zdawać sobie sprawę z tego, że konsole do gier (np xbox 360) już od dawna są niesamowicie wręcz popularne. Z drugiej jednak strony trudno chyba byłoby się temu dziwić, bowiem przecież owe rzeczy rzeczywiście oferują nam sporo niezwykłych możliwości, dzięki czemu zabawa z nimi w wielu kwestiach jest po prostu o wiele lepsza niż w przypadku standardowych komputerów.
gry

Granie na konsoli

Gry od zawsze obecne w Europie, od stuleci pomagają rozwijać u dzieci i dorosłych zdolności ruchowe. Uczą, bawią, a również pozwalają poszerzać własne zainteresowania. Dostarczają przy tym sporo okazji odprężającej rozrywki. Szczególnie godne są obecnie gry na konsole. Takie metody spędzania wolnego czasu są obecnie perfekcyjną alternatywą dla normalnego, pozbawionego elementów interakcji siedzenia przed telewizorem.

Co obecnie oferują graczom konsole?

Dzisiaj popularne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już standardowe gry planszowe. Od dawna trwa konflikt o to, która konsola jest niezawodna. Konsole do gier wideo marki Sony, a więc Playstation 3 oraz firmy Microsoft, to jest Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, czyli gry przeznaczone wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają możliwość dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.

Dlaczego warto mieć konsolę?

Piątkowy wieczór to idealna pora na domówkę wśród przyjaciół. Wiadomo, że z założenia ludzie inteligentni nie potrafią się nudzić, jednak twórcy gier i zabaw postanowili zadbać, żeby faktycznie tak było.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer
Twórca artykułu: 2BE.PL Grupa Adweb
Podpatrzone na: 2BE.PL Grupa Adweb

Popularność gier sieciowych

Gry komputerowe to dla wielu młodych ludzi coś więcej niż jedynie relaks. To przygoda, o której nie sposób zapomnieć, to wejście w inny świat, gdzie każdy może być strategiem, pogromcą potworów, rajdowcem albo najlepszym z komandosów. Największa zabawa to jednak rozgrywki w internecie.

Gry wideo - Sony, Xbox, Wii

Ten artykuł został napisany dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona w istocie jest i do czego może być używana. Opiszę też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej polecić. Konsola to w istocie komputer, różniący się od popularnego peceta funkcją. Jest to maszyna używana tylko do gier wideo.
smartfony
Podpatrzone na: technibufallo.com

Możliwości smartfonów

Rozwój gałęzi smartfonów uległ przyspieszeniu w ostatnim czasie. Obecnie ponad 50% kupowanych telefonów to smartfony.
Na czele jest iphone, którego premiera za każdym razem jest poruszana w mediach. Apple posiada rzeszę fanatyków, którzy czekają często w kilometrowych kolejkach by nabyć smartfona w pierwszym dniu sprzedaży. Pomimo wysokich kosztów, produkty firmy Apple sprzedają się znakomicie.
Społeczność internetowa
Twórca artykułu: wirtuale.pl
Podpatrzone na: wirtuale.pl

Jak grać w internecie – za darmo?

Internet to jedno spośród podstawowych narzędzi ludzi w XXI wieku. W sieci poszukujemy wiedzy, rozrywki, bądź nowych znajomości. Nasze życie pomału upływa dwutorowo – rzeczywiście oraz wirtualnie. W Internecie wyszukujemy też gier. To bowiem jedno spośród niewielu miejsc, w jakim możemy oddać się rozrywce za darmo. Nie dziwi tedy fakt, iż serwisy zawierające darmowe gry przez Internet cieszą się sporą popularnością.
Twórca artykułu: Farbflut

W co grać w sieci

Większość ludzi ma już dostęp do cyberprzestrzeni i to na tyle dobry, by można było grywać w gry multiplayer. Wyliczać zalety zabawy wieloosobowej chyba nie trzeba, mam rację? Ale gdyby ten artykuł zobaczył ignorant sieciowy, objaśnię: rozrywka w większym gronie to kompletnie nowe doświadczenie.

Konsola – dobry sposób na hobby

Ten tekst jest dla wszystkich tych, którzy nie posiadali nigdy konsoli, ani nie wiedzą, czym ona w istocie jest i do czego służy. Opiszę też, czym się ona różni od komputera, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej polecić.
Konsola (e-sklep) to w zasadzie komputer, różniący się od normalnego PC użytecznością. Jest to urządzenie dedykowane tylko do gier wideo. Konsoli nie możemy po zakupie udoskonalać, dokupując świeższe podzespoły, tak jak praktykuje się to w wypadku klasycznego PC. Stanowi ona integralną całość, do której można podłączyć jedynie akcesoria zewnętrzne, takie jak karty pamięci, kontrolery, głośniki i monitor.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.