Komputer

Gry wideo - Sony, Xbox, Wii

Ten artykuł został napisany dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona w istocie jest i do czego może być używana. Opiszę też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej polecić. Konsola to w istocie komputer, różniący się od popularnego peceta funkcją. Jest to maszyna używana tylko do gier wideo.
E-biznes, internet
Twórca artykułu: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Nowoczesne przedsiębiorstwo stawia na nowoczesne oprogramowanie

Biznes jest w nieustannym ruchu. To, co kiedyś było podstawą w firmie, dziś jest melodią przeszłości. Rozwój technologiczny oferuje menadżerom znakomite narzędzia. Przyszłe lata staną się epoką rozkwitu Business Intelligence. To holistyczne myślenie o firmie, prawidłowe zarządzenie danymi w dążeniu do podniesienia ergonomii pracy.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer
Twórca artykułu: 2BE.PL Grupa Adweb
Podpatrzone na: 2BE.PL Grupa Adweb

Utylizacja sprzętu elektronicznego. Najciekawsze oferty.

Co zrobić, gdy komputer nie spełnia już dobrze swych funkcji, sprzęt jest zdezaktualizowany, nie udaje się uruchomić nowszych programów, a używanie staje się coraz wolniejsze? Ekran nie świeci tak jak wcześniej albo pojawiły się w sklepach nowocześniejsze, wygodniejsze i bardziej cienkie? Nie ma wątpliwości, trzeba wtedy dokupić lepsze podzespoły.

Konsola – dobry sposób na hobby

Ten tekst jest dla wszystkich tych, którzy nie posiadali nigdy konsoli, ani nie wiedzą, czym ona w istocie jest i do czego służy. Opiszę też, czym się ona różni od komputera, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej polecić.
Konsola (e-sklep) to w zasadzie komputer, różniący się od normalnego PC użytecznością. Jest to urządzenie dedykowane tylko do gier wideo. Konsoli nie możemy po zakupie udoskonalać, dokupując świeższe podzespoły, tak jak praktykuje się to w wypadku klasycznego PC. Stanowi ona integralną całość, do której można podłączyć jedynie akcesoria zewnętrzne, takie jak karty pamięci, kontrolery, głośniki i monitor.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.