Smartfony
smartfony
Twórca artykułu: Blake Patterson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Rankingi i testy sprzętów elektronicznych - jak bardzo są przydatne i czy powinno się z nich korzystać.

Różnych sprzętów elektronicznych dookoła nas jest coraz więcej. Ktoś może marudzić na to, może zupełnie się nie zgadzać z tym i ich nie używać, lecz tego postępu nie zatrzyma. Elektronika zadomowiła się już na stałe w naszym życiu i nic nie będzie wskazywać na to, żeby w najbliższych latach miało się to zmienić.
smartfony
Podpatrzone na: technibufallo.com

Z jakiej przyczyny smartfony uzyskują jeszcze bardziej znaczące powodzenie

Smartfony od kilku lat szturmem zaczęły zdobywać rynek komórkowych telefonów, bardzo szybko wypierając typowe modele z klawiaturą. Już przed kilku laty sprzedaż smartfonów sporo przewyższyła sprzedaż tradycyjnych urządzeń i przewaga bez przerwy się zwiększa. Z rynku poznikali producenci do tej pory kojarzeni z solidnymi komórkami, a na ich miejsce wskoczyły firmy, które zdecydowały się postawić na nowoczesność w postaci coraz bardziej wydajnych i mocnych smartfonów.
Samsung GALAXY S 4
Twórca artykułu: Samsung
Podpatrzone na: Samsung

Co powinno się wiedzieć o aplikacjach mobilnych?

Aktualne smartfony oferują najczęściej dużo aplikacji, które są dostępne standardowo, ale warto używać tych, które są sprzedawane w znanych sklepach. Warto wiedzieć, że telefony z systemem operacyjnym, który ma w logu sympatycznego robocika, są bardzo narażone na ataki robaków. Źródeł takiej sytuacji jest wiele, jednak najgorszym problemem tego systemu jest to, że jest OSem open source. Oznacza to, że każdy \może modyfikować kod źródłowy Androida oraz tworzyć i publikować oprogramowanie.
E-biznes, internet
Twórca artykułu: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Projektowanie aplikacji mobilnych na smartfony

W dzisiejszych czasach bardzo często korzystamy z komputerów nie tylko w domu i w pracy, czego skutkiem jest wzrost popularności urządzeń mobilnych. Obecnie pragniemy być w kontakcie zarówno z kolegami, jak i z firmą i klientami, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Rośnie więc popularność urządzeń przenośnych. Smartfony zapewniają pobieranie i przesyłanie danych niezbędnych do pracy. Dzięki nim można korzystać z oprogramowania zainstalowanego w domu oraz w pracy, co przekłada się na oszczędność czasu i zwiększoną skuteczność.
windows 8

Nowy system z Redmond

Od kilki już lat jednym z najczęściej kupowanych i najsilniej pożądanych urządzeń multimedialnych są smartfony, czyli nic innego jak przenośne aparaty telefoniczne mające w sobie funkcje telefonu komórkowego i komputera kieszonkowego.
smartfony
Podpatrzone na: technibufallo.com

Możliwości smartfonów

Rozwój gałęzi smartfonów uległ przyspieszeniu w ostatnim czasie. Obecnie ponad 50% kupowanych telefonów to smartfony.
Na czele jest iphone, którego premiera za każdym razem jest poruszana w mediach. Apple posiada rzeszę fanatyków, którzy czekają często w kilometrowych kolejkach by nabyć smartfona w pierwszym dniu sprzedaży. Pomimo wysokich kosztów, produkty firmy Apple sprzedają się znakomicie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.