Kuchni
Twórca artykułu: Gatsby's List

Akcesoria kuchenne

Aby na co dzień gotować przepyszne potrawy, potrzeba sporych umiejętności kulinarnych. Niektórzy ludzie po prostu rodzą się z kuchennym talentem, inni sukcesy osiągają ciężką pracą. Jest jeszcze grono pechowców, którzy posiadają nawet swego rodzaju antytalent kuchenny, przyczynę przypalania i psucia nawet najłatwiejszych potraw.
ekspres ciśnieniowy
Twórca artykułu: Presso
Podpatrzone na: www.SmakProstoty.pl

Wybierz ekspres ciśnieniowy

Ciśnieniowy ekspres przebojem wdarł się na szczyty rynku AGD. Nie ma się co dziwić. Każdy, kto poznał smak kawy z takiego ekspresu, wie, jaka jest przepaść między kawą przyrządzoną w ekspresie przelewowym, a taką z ekspresu ciśnieniowego. Jeśli planujesz kupić jeden z nich koniecznie przeczytaj ten tekst.
Naczynia marki Silit z powłoką Silargan®
Twórca artykułu: Silit
Podpatrzone na: www.SmakProstoty.pl

Nieodzowne w każdej kuchni

Kupiliśmy już meble kuchenne oraz sprzęt agd do nowego mieszkania, a teraz pora zastanowić się nad wyborem ważnych dla każdego wielbiciela smacznej kuchni elementów wyposażenia. Aby tego dokonać, warto odwiedzić sklep, który oferuje ekskluzywny sprzęt AGD, by do wymarzonej kuchni dokupić wyposażenie, które nie tylko będzie cieszyło oko, ale okaże się praktyczne i bezproblemowe w użytkowaniu. Na szczęście wybór tego typu sprzętu jest dziś ogromny.
Haiku Itamae Suminagashi marki Chroma
Twórca artykułu: www.smakprostoty.pl
Podpatrzone na: www.smakprostoty.pl

Noże japońskie

Założę się, że wszyscy znają filmy japońskie, w których żółtoskórzy wojownicy biją się na długie miecze. W kulturze tego wyspiarskiego państwa bardzo prosperuje umiejętność wyrabiania najznakomitszych ostrzy. Do chwili obecnej da się dostrzec to w kulinariach - noże japońskie są słynne na całym globie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.