Telefony komórkowe
telefon komórkowy
Twórca artykułu: N i c o l a
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zabezpieczenie twojego telefonu komórkowego przed zniszczeniem

W obecnych czasach, większość ludzi posiada aparat komórkowy. Mało tego, zazwyczaj są to najlepszej klasy modele, warte kilkaset złotych, które dostaliśmy za pół darmo w pakiecie wybranego abonamentu. Mimo iż nie płaciliśmy za nasz aparat, i tak pragniemy aby służył nam jak najdłużej, przynajmniej do końca terminu umowy z firmą telekomunikacyjną. Aby taka alternatywa była realna, konieczne mogą być akcesoria na komórkę, które ochronią ją przed jakimikolwiek uszkodzeniami.
smartfony
Twórca artykułu: Blake Patterson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Rankingi i testy sprzętów elektronicznych - jak bardzo są przydatne i czy powinno się z nich korzystać.

Różnych sprzętów elektronicznych dookoła nas jest coraz więcej. Ktoś może marudzić na to, może zupełnie się nie zgadzać z tym i ich nie używać, lecz tego postępu nie zatrzyma. Elektronika zadomowiła się już na stałe w naszym życiu i nic nie będzie wskazywać na to, żeby w najbliższych latach miało się to zmienić.
Elektronika
Twórca artykułu: Microsiervos Geek Crew
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Które urządzenia elektroniczne warto dziś nabyć?

Nie da się ukryć zjawiska, że w szerokim zakresie rozumiana elektronika wywarła ogromny wpływ na ukształtowanie naszej rzeczywistości. Spora część z nas nie wyobraża sobie dobrego funkcjonowania bez olbrzymiego wsparcia, które jest nam w stanie zagwarantować rozległe zaplecze elektroniczne. Można wręcz bez skrępowania zaryzykować oświadczaniem, że nasza społeczność pod każdym względem nie wyobraża sobie codziennego wykonywania obowiązków bez ich zastosowania.
smartfony
Podpatrzone na: technibufallo.com

Z jakiej przyczyny smartfony uzyskują jeszcze bardziej znaczące powodzenie

Smartfony od kilku lat szturmem zaczęły zdobywać rynek komórkowych telefonów, bardzo szybko wypierając typowe modele z klawiaturą. Już przed kilku laty sprzedaż smartfonów sporo przewyższyła sprzedaż tradycyjnych urządzeń i przewaga bez przerwy się zwiększa. Z rynku poznikali producenci do tej pory kojarzeni z solidnymi komórkami, a na ich miejsce wskoczyły firmy, które zdecydowały się postawić na nowoczesność w postaci coraz bardziej wydajnych i mocnych smartfonów.

Oferty akcesoriów do telefonu

Popularność Iphonów czy Ipodów wciąż wzrasta. W nowym tysiącleciu wielorakie udręki powoduje choćby zakup akcesoriów do takiego typu telefonów. Iphone akcesoria to hasło, która może pomóc w wyszukaniu tych akcesoria. Akcesoria do Iphone'a oraz różnorodne usługi czy aplikacje, które oferuje mnogość firm, potrafią mocno uprościć życie, o ile tylko dany klient potrafi z nich należycie skorzystać. Czy najlepiej wybrać niedrogie, ale nie w pełni przetestowane etui do Iphone'a czy też dobry model na etui Iphone 5?
Samsung GALAXY S 4
Twórca artykułu: Samsung
Podpatrzone na: Samsung

Co powinno się wiedzieć o aplikacjach mobilnych?

Aktualne smartfony oferują najczęściej dużo aplikacji, które są dostępne standardowo, ale warto używać tych, które są sprzedawane w znanych sklepach. Warto wiedzieć, że telefony z systemem operacyjnym, który ma w logu sympatycznego robocika, są bardzo narażone na ataki robaków. Źródeł takiej sytuacji jest wiele, jednak najgorszym problemem tego systemu jest to, że jest OSem open source. Oznacza to, że każdy \może modyfikować kod źródłowy Androida oraz tworzyć i publikować oprogramowanie.

Gigantyczny rynek aplikacji na smartfony

Elektronika rozwinęła się na tyle, jak nikt jeszcze kilka lat temu nie przypuszczał. Jest na każdym kroku, trudno się bez niej obejść. Zdania, które wypowiadano dziesięć lat wstecz o tanich, szybkich komputerach o wymiarach książki, wydawało się mrzonkami i czymś całkiem niepojętym.
Stylowy nettop PC
Twórca artykułu: 4Press.pl
Podpatrzone na: 4Press.pl

Modny outsourcing w małych przedsiębiorstwach

Modernizacja przedsiębiorstw oraz różnorodnych działań biznesowych jest dzisiaj już czymś zupełnie oczywistym. Konieczność raportowania wszelakich działań przedsiębiorstwa w formie cyfrowej to także sprawa zabezpieczenia plików. Wszelkie dane zapisane w pamięci komputera albo nośnikach zewnętrznych są zdecydowanie bardziej trwałe oraz pewniejsze aniżeli przechowywanie ich w formie papierowej.
telefon
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Najnowszy typ komunikacji - telefonia internetowa

Przyszło nam żyć w czasach, w których rozmowa na dystans to już nawet nie potrzeba, ale konieczność. Od 1876 roku, kiedy to Aleksander Bell wymyślił pierwszy aparat telefoniczny, upłynęło sporo czasu, a my - ludzie, poczyniliśmy znaczne postępy w pierwotnej technologii „dzwonienia”. Jedną z najnowszych (a także najtańszych) sposobów jest telefonia IP ale korzystają z niej tylko nieliczni, a większość osób nawet nie wie o takiej możliwości.
telefon komórkowy
Twórca artykułu: SAMSUNG
Podpatrzone na: NEO24.PL

Na ratunek komórce

Każdemu z nas może spotkać pech polegający na tym, że z niewiadomych przyczyn nasz telefon komórkowy po prostu się zepsuje. W dużych miastach, takich jak choćby wybrany przykładowo Wrocław, wyszukanie serwisu to na szczęście banalna sprawa.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.