Zabezpieczenie twojego telefonu komórkowego przed zniszczeniem

W teraźniejszych czasach, wiele ludzi posiada telefon komórkowy. Poza tym, zazwyczaj są to dobrej klasy modele, warte kilkaset złotych, które otrzymaliśmy prawie za darmo w pakiecie podpisanego abonamentu. Mimo iż nie zapłaciliśmy za nasz aparat, i tak pragniemy aby był z nami jak najdłużej, przynajmniej do końca terminu umowy z firmą telekomunikacyjną. Aby taka sytuacja była możliwa, konieczne mogą być akcesoria na komórkę, które zabezpieczą ją przed jakimikolwiek usterkami.
Najważniejszym gadżetem może być folia na telefon. Pewnie, że nowo zakupiony model takowa posiada, lecz zabezpiecza ona nasz aparat tylko przed zarysowaniem. Jeżeli chcemy nie dopuścić do stłuczenia wyświetlacza, w skutek upadku aparatu z wysokości, potrzebna nam będzie bardziej trwała folia na telefon. Obecnie mamy do wyboru mnóstwo modeli, w dużym przekroju kosztowym, które lepiej lub mniej zabezpieczą nasza komórkę.etuo.pl/ W optymalnej cenie są naklejki wykonane z silikonu - trwałe i tanie. Inne niezbędne akcesoria na komórkę to futerał, lub chociaż obudowa. Pozwolą nam one zatrzymać model w całości przy upadku z wysokości, ewentualnie także odizolują go od wody w momencie zalania.
akcesoria do telefonów
Twórca artykułu: Martin @pokipsie Rechsteiner
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Ale gdzie najkorzystniej nabyć akcesoria na komórkę? Na pewno nie w sklepie firmowym - ceny są tam znacznie wygórowane a asortyment mały. Najtańszą opcją będzie zapewne internet. Wielki przekrój rodzajów, folia na telefon ze szkła w cenie gumowej nabywanej w salonie stacjonarnym. Jednak tego rodzaju zakupy mają również swoje minusy. Istotny jest brak możliwości ujrzenia przedmiotu na żywo. Futerały na telefon mają to do siebie, że trzeba przymierzyć je przed zakupem - podobnie jak ubranie. Bowiem w zależności od posiadanego aparatu, wszelkie otwory będą inaczej rozmieszczone. Dodatkowo, do ceny zakupu, w większości przypadków trzeba dodać koszt przesyłki - który w niektórych przypadkach może przekroczyć cenę kupowanego towaru. Poza tym, należy uzbroić się w cierpliwość - na zakupiony towar, przyjdzie nam poczekać całkiem sporo czasu.


Więcej artykułów

Aparaty Sigma dla każdego zainteresowanego

aparaty
Twórca artykułu: Daniel Jolivet
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Okazuje się, iż fotografia z roku na rok przechodzi przez coraz większe koła rewolucji. Niegdyś była ona dostępna jedynie dla niewielkiej liczby fotografów, którzy mieli specjalistyczny jak na uprzednie czasy sprzęt i operowali umiejętnościami niedostępnymi zwykłemu laikowi. Od tego czasu dużo się zmieniło, a świat opiera się już nie jedynie na słowach czy piśmie, lecz również na obrazie, który dokumentuje to, co istotne, oddaje emocje, staje się sposobem artystycznego przekazu, a także relacji zupełnie przyziemnych, życiowych.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.