Quadrokopter – fantastyczny sprzęt do nagrania filmu z lotu ptaka

Filmowanie z lotu ptaka robi dzisiaj ogromną furorę, również na swój użytek, gdy na przykład chcielibyśmy cieszyć się fantastycznymi ujęciami, których nie moglibyśmy uzyskać wykonując fotografie na ziemi. Jednym ze sprzętów stosowanych do takich zadań jest quadrokopter.


Dron
Twórca artykułu: Dennis Jarvis
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jego pierwszym przymiotem jest możliwość równoczesnego filmowania oraz sterowania nim. Spojrzysz na świat z zupełnie innej perspektywy, dostając ujęcia, które będą zapierać dech w piersiach. Wreszcie otrzymasz panoramy, które dotychczas mogłeś podziwiać u innych fotografów – teraz będą to jedynie twoje fotografie, zrobione przez ciebie. Quadrokopter można stale śledzić dzięki zainstalowaniu w nim GPS-a. To niebywale istotne, gdy nagle zmienia się pogoda i można go zgubić.

GPS pozwala na sprawny powrót quadrokoptera z miejsca, z jakiego startował, toteż nie musisz niepokoić się, że ulegnie awarii i wyląduje w całkiem innym miejscu, w jakim ciężko będzie ci go znaleźć. Martwisz się, że to za drogi sprzęt dla ciebie? Jego cena wcale nie jest wysoka, a rezultaty, które można dzięki niemu uzyskać, są niewątpliwie warte poniesienia tych kosztów. Korzystając z quadrokoptera można błyskawicznie podnieść swoje kwalifikacje i wprowadzić kolejną usługę do swojej oferty, co na pewno przyciągnie do ciebie nowo grono klientów, choćby Młodą Parę, która liczy na wyjątkowe ujęcia ze swojego najpiękniejszego dnia w życiu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.