Zdjęcia z powietrza pokazują szczegóły, których zwyczajnie nie jesteśmy w stanie zauważyć

Jeśli nie posiadaliśmy możliwości lecieć samolotem, to z pewnością nierzadko się namyślaliśmy, jak prezentują się ulice i domy w naszej okolicy oglądane z lotu ptaka. Na szczęście coraz częściej zarządcy miasta, chcąc pokazać jak niesamowicie się ona prezentuje oraz jak świetnie są rozłożone budynki, które się w niej znajdują, zamawiają filmowanie z lotu ptaka. Zazwyczaj dzieje się tak, że wypożyczany jest niewielki samolot a filmowiec, który siedzi na jego pokładzie rejestruje cały lot, jaki odbywa się nad konkretną miejscowością. Kilka razy wracają, tak by złapać wszystko z różnorakich perspektyw, a później mieszkańcy mają szansę oglądać to wspaniałe dzieło.

Można również od razu robić fotografie

Dron
Twórca artykułu: Jorge Sanz
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Bardzo często w czasie takowego lotu nad konkretną miejscowością, poza zrobieniem filmu, który uwiecznia nie tylko samodzielne budynki, lecz także i autentyczny ruch na ulicy, robione są także zdjęcia z powietrza (na tej stronie szybko uzyskasz podpowiedź). Wówczas każdy może się im dokładnie przypatrzeć, zobaczyć czy od czasu do czasu sam nie został uwieczniony na jednym z nich podczas spaceru czy powrotu do domu. Co więcej dzięki takim fotografiom każdy może się przekonać jak niesamowite wzory tworzą konkretne budynki oraz poczuć się tak, jakby rzeczywiście obserwował to wszystko z góry, jakby on sam leciał tym samolotem i podziwiał to wszystko na swoje oczy. Co więcej takie zdjęcia także pomagają wyłapać puste miejsca, gdzie jeszcze można coś zaplanować, coś postawić, tak by całość przedstawiała się rzeczywiście wspaniale. Zobacz: sprawdź mój blog na magiceye.com.pl.

To będzie niesamowita pamiątka

Bez wątpienia trzeba korzystać z tego typu możliwości, gdyż wykonanie takiego filmu, albo zrobienie takiego zdjęcia, bez wątpienia będzie niesamowitą pamiątką. Co więcej kiedy będą one robione w regularnych odstępach czasu, będziemy mieli świetne potwierdzenie tego, jak dana miejscowość się rozwija i iż nie stoi ona w miejscu. Zarezerwowanie takiego samolotu i zrobienie takiego zadania nie wyniesie zbyt sporo, a jednocześnie świetne skutki takich działań, bez wątpienia przejdą nasze najśmielsze założenia, szczególnie iż mieszkańcy będą pragnęli posiadać takie ujęcia na pamiątkę.
2014/09/05, 15:37:48
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.