Dlaczego opłaca się kupić kamerę GoPro

Miłośnicy nagrywania wyczynowych zdarzeń sportowych doczekali się sprzętu zaprojektowanego wyjątkowo dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z zestawu Hero3 spełniają najwyższe kryterium użyteczności, a dzięki zaawansowanej technologii zaskakują rewelacyjną jakością filmów i zdjęć w rozmaitych rozdzielczościach i w jakości sporo przewyższającej obecny standard FullHD. Kamera GoPro Hero3 jest reprezentatywną spadkobierczynią modelu Hero2. Została wyposażona w obiektyw złożony z 6 komponentów, w tym w soczewkę asferyczną, która w zestawieniu z możliwością dowolnego wyboru pola widzenia kamery zapewnia użytkownikowi rejestrowanie filmów z rozmaitych perspektyw i pod odmiennym kątem.
GoPro Hero3 pomimo wielu innowacyjnych funkcji jest mniejsza, lżejsza i skuteczniejsza od prekursorki. W ofercie producenta jest do wyboru w trzech wersjach: White, Silver i Black Edition. Pojedynczy model ma wmontowany nowoczesny sensor CMOS, o rozdzielczości odpowiednio: 5Mpix, 11Mpix lub 12Mpix. Poza tym, sprzęt daje możliwość filmowania w jakości FullHD. Najlepiej wyposażona z zestawu – seria Black Edition (http://camonboard.pl/gopro-hero3-black-edition.html) zachwyca możliwością nagrywania filmów o rozdzielczości 4K – produkt rejestruje dwa razy więcej detali niż w aktualnie wykorzystywanym standardzie FullHD – jak i efektem SlowMotion (nagrywanie w zwolnionym tempie) przy niskich rozdzielczościach.

kamera sportowa GoPro
Twórca artykułu: John Biehler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Kamery GoPro Hero3 mogą się też pochwalić solidną i wodoszczelną obudową, która pozwala na filmowanie i robienie zdjęć nawet do sześćdziesięciu metrów pod wodą. Pojedynczy model ma ułożone dostępne przyciski, które usatysfakcjonują miłośników sportów zimowych, bo będą mogli je obsłużyć nawet w grubych rękawiczkach. Ponadto, sportowe kamery GoPro zostały zaprojektowane tak, by maksymalnie obniżać szumy wiatru izagwarantować operatorowi niezrównaną jakość dźwięku.

Czym oprócz tego wyróżnia się seria Hero3 na tle starszych modeli GoPro (gopro 5)? Z użytecznych nowości należy powiedzieć o funkcji WiFi, która zapewnia bezprzewodowe wysyłanie filmów czy zdjęć i może być kontrolowana przez smartfony oraz tablety, wyposażone w system iOS lub Android. Dodatkowo, kamery mają slot na karty microSDHC/XC, dzięki czemu obsługują karty o pojemnościach do 64GB. Wbudowane w kamerę wyjście micro HDMI pozwala na odtwarzanie zdjęć i filmów przez odbiornik telewizyjny bez konieczności korzystania z komputera.

Producent zadbał też o najszerszy na rynku zestaw akcesoriów do mocowania sprzętu na wielu powierzchniach. Wśród propozycji znajdują się, m.in.: zaczep na kask wentylowany, mocowanie na kask pełny, uchwyt na głowę, zaczep na klatkę piersiową oraz przyssawki do szyby, niezawodne nawet przy prędkości 240km/h! Ponadto, dostępne są też: wyświetlacz bądź wypornościowa tylna ścianka, która ułatwia zlokalizowanie kamery, jeśli ta, np. odczepi się od deski surfingowej (co i tak jest bardzo mało prawdopodobne), ponieważ będzie wznosiła się na wodzie.


Więcej artykułów

Profesjonalny sprzęt fotograficzny canon i nikon

Aparat fotograficzny
Twórca artykułu: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu
Dwie firmy przedstawiające sprzęty oraz różnego rodzaju akcesoria do aparatów fotograficznych, canon i nikon, cenione są przez klientów najbardziej. Moc przemyślanych rozwiązań czy doskonałe przygotowanie sprawiają, że cieszą się one niemałym zainteresowaniem na rynku.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.