Gigant otwarty na konsumentów

drukarka
Twórca artykułu: Samsung
Podpatrzone na: Samsung
Samsung jest globalnym liderem nowych technologii produkującym całą gamę produktów, takich jak sprzęt audio, RTV, kamery i aparaty fotograficzne, telefony komórkowe, sprzęt - (promienniki podczerwieni) komputerowy i biurowy, sprzęt AGD oraz różnego typu akcesoria. Firma działa od 70 lat i dzięki nakładom finansowym w nowe technologie i wdrażaniu wielu innowacyjnych rozwiązań zdobyła uznanie milionów klientów, w dziedzinie telefonii wyprzedzając nawet Nokię. Co ważne, Samsung posiada bogatą sieć serwisów. Aby znaleźć interesujący nas serwis, gdzie można wysłać taki, a nie inny produkt, wystarczy wejść na stronę WWW firmy, na której dzięki dobrze pomyślanej wyszukiwarce bez trudu odnajdziemy konkretną lokalizację.

Więcej artykułów

Rankingi i testy sprzętów elektronicznych - jak bardzo są przydatne i czy powinno się z nich korzystać.

smartfony
Twórca artykułu: Blake Patterson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Różnych sprzętów elektronicznych dookoła nas jest coraz więcej. Ktoś może marudzić na to, może zupełnie się nie zgadzać z tym i ich nie używać, lecz tego postępu nie zatrzyma. Elektronika zadomowiła się już na stałe w naszym życiu i nic nie będzie wskazywać na to, żeby w najbliższych latach miało się to zmienić.


Prostszym sposobem jest bezpośrednie wpisanie hasła w gogle. Jeśli poszukujemy dowolnego serwisu Samsunga, a mieszkamy np. we Wrocławiu, wystarczy wpisać, serwis samsung wrocław jeśli przedmiotem naszych poszukiwań są wyłącznie kombajny do drukowania i skanowania, wpisujemy frazę systemy interaktywne dla szkół. Niektóre centra oferują serwis konkretnych typów produktów, lecz są to z reguły urządzenia pokrewne, na przykład różnego rodzaju sprzęt fotograficzny czy sprzęt AGD.

Centra serwisowe to miejsca, gdzie da się sprzęt (oferta) naprawiać, serwisować lub nabyć. Zatrudnieni w nich specjaliści zapoznają nas z nowościami, promocjami i profesjonalnie doradzą, jaki sprzęt kupić, dopasowując go do naszych możliwości finansowych. Większość tych placówek (zapytaj o ofertę) oferuje również sprzedaż przez Internet. Jest to forma wygodna dla tych klientów, którzy sami potrafią wybrać sprzęt w zależności od podanych na stronie internetowej parametrów.

Zakupiony sprzęt można odebrać osobiście lub zarządac wysłania kurierem, w zależności od naszych oczekiwań. Dla wygody klientów możliwe są również różne formy płatności. Najczęściej spotykane formy to za pobraniem – płacimy przy odbiorze kurierowi, przelewem – zazwyczaj ta forma jest umożliwiana stałym klientom danej firmy, oraz płatność przedpłatą po otrzymaniu faktury pro-forma. Niektóre firmy oferują również usługę polegającą na możliwości sprawdzenia stanu naszego koszyka po zalogowaniu się na stronie internetowej sprzedającego.
Podpatrzone na:
2017/06/27, 11:24:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.