Elektroniczny papieros pomoże rzucić palenie

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Twórca artykułu: Bird&Co Sp. z.o.o.
Podpatrzone na: Bird&Co Sp. z.o.o.
Jakiś czas temu wprowadzono w Polsce zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych. Restauracje, kawiarnie i puby stały się miejscami wolnymi od dymu tytoniowego. To doskonałe rozwiązanie. Można w końcu wybrać wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie przesiąknięte dymem. Można spokojnie posiedzieć i pogadać z przyjaciółmi bez konieczności nieustannego rozgarniania wiszących w pomieszczeniu smug. Oczywiście, w dużej ilości restauracji działają sale dla palaczy, więc nie mogą oni czuć się w żaden sposób dotknięci tym ograniczeniem. Część palaczy z pewnością z racji wspomnianego zakazu zadecydowała o rzuceniu nałogu. Pomocny być w tej sytuacji może e-papieros - maszynki do papierosów.

Pod tą nazwą kryje się niewielkie urządzenie elektroniczne, które zastąpić ma normalne papierosy. Naturalnie powstało ich już wiele typów, możemy kupić do nich odpowiednie płyny które nadają smak, a także dostarczające nikotynę terapeutyczną. Taki papieros może mieć różne „moce”, uzależnione od tego który płyn do niego dokupimy. Są takie w ogóle bez zawartości nikotyny, aż do takich z większą jej porcją.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Twórca artykułu: Bird&Co Sp. z.o.o.
Podpatrzone na: Bird&Co Sp. z.o.o.
Tego typu urządzenie naturalnie jest wielorazowego użytku. Możemy używać tego sprzętu wiele razy. Z racji tego, że to urządzenie elektroniczne musimy doładowywać jego akumulatorek, uzupełniać preparat a czasem wymieniać różnego rodzaju elementy na nowe, ponieważ zwyczajnie się zużywają.

Elektroniczny papieros nie emituje dymu, bo nie dochodzi do spalania czegokolwiek, tylko użytkownik inhaluje się odpowiednią mieszanką. Dzięki temu nie wprowadzono zakazu użytkowania go w miejscach publicznych. Pomimo, że to urządzenie jest stosunkowo drogie, to jednak korzystanie z niego jest o wiele tańsze niż kupowanie normalnych papierosów, których ceny doszły już do prawie piętnastu złotych za paczkę.

Standardowe papierosy najprawdopodobniej nigdy całkiem nie wypadną z obiegu, jednak jeśli mamy chęć zrobić coś dla własnego zdrowa i nie uprzykrzać dymem funkcjonowania otoczeniu warto zdecydować się na zakup papierosa elektronicznego. Na pewno nie będziemy żałować tej decyzji, a być może spróbujemy zupełnie zerwać z nałogiem.
2017/10/19, 07:13:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.