W co grać w sieci

Prawie wszyscy mają już dostęp do cyberprzestrzeni i to na tyle prędki, by dało się grać w gry multiplayer. Wypisywać plusy rozrywki online chyba nie muszę, mam rację? Lecz gdyby ten artykuł czytał ignorant internetowy, napiszę wprost: rozrywka w większym gronie to kompletnie nowe doświadczenie.


Pojedynkowanie się z człowieczym wrogiem dostarcza o wiele więcej bodźców i wyzwań, niż walka z komputerową inteligencją. I to w zasadzie w wypadku każdego rodzaju gier PC! W co grać w takim razie?

Twórca artykułu: Farbflut
Lubiącym gry wyścigowe na pewno spodoba opcja wyścigów z sąsiadem, sympatią albo kolegą z internetu. W tańszym przedziale cenowym zalecam szczególnie Need for Speed: The Run. Dla posiadających większe środki proponuję Formułę 1 2012.

Gry bitewne, czyli dokładniej strategie oraz gry mmorpg, np. http://www.wcograc.pl/mmorpg, to typ bardzo pobudzający mózg. A najpopularniejsze gry multiplayer teraz to Starcraft II, kontynuacja kultowej pozycji, która jest państwowym sportem w Korei, najnowsza odsłona serii Heroes of Might and Magic, gry turowej niewiarygodnie wciągającej oraz Total War: Shogun 2.

http://www.wcograc.pl/
Gry strzeleckie – FPS - są idealne do grania przez internet. Na topie znajduje się od dawna seria Call of Duty. Trzeba również postawić na szlagier, czyli na nieśmiertelnego Counter Strike, cesarza kawiarenek internetowych. Z najnowszych produkcji rekomenduję dynamiczny Battlefield 3.

Gry sportowe to przede wszystkim piłka nożna. Tutaj rywalizują ze sobą dwie gry komputerowe: Pro Evolution Soccer oraz seria Fifa. Nie rozstrzygnę, która z nich jest bardziej warta uwagi. Odróżniają się technikaliami oraz opcjami gry. Polecam zobaczyć recenzje w specjalistycznych czasopismach,na przykład w Cd-Action.

Gry przygodowe to zanikający gatunek. Polecam gorąco dawne przeboje - seria Syberia rozkocha ciebie śliczną grafiką i niezwykłymi łamigłówkami, a przewrotne perypetie w Monkey Island rozbawią do łez. Przydatna wskazówka – mało która przygotówka oferuje tryb multiplayer. Wiekowe pozycje możesz wyświetlić na nowszych komputerach, korzystając z funkcji, jakie oferują emulatory gier.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.