Telebimy nowoczesnym rodzajem reklamy.

Współcześnie forma takiej promocji staje się coraz bardziej sławna i opłacalna. Telebimy led są nowatorskim i niezmiernie owocnym rodzajem reklamy. Reklama na telebimie jest niepowtarzalną formą promocji zdecydowanie doskonalszą niż zwyczajne, powszechne billboardy.


telebim reklama
Podpatrzone na: www.medas-media.com.pl

Dzięki cyfrowej technologii diodowej a co za tym idzie dzięki dynamice obrazu przyciąga ona wzrok sporego grona ewentualnych klientów i jest to niezależne od pory dnia i nocy oraz od istniejących warunków atmosferycznych. Błyszczące diody kreują rewelacyjny efekt wizualny, który przykuwa uwagę i zachwyca obserwatorów. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie rozwiązań są one wydajne i energooszczędne, co związane jest z ich niewysokim kosztem eksploatacji.

W Polsce możemy je zaobserwować już w wielu miejscach. Tak przykładowo telebim w Mszanie Dolnej postawiony jest na głównym skrzyżowaniu dróg przy światłach na budynku Kebabu naturalnie w Mszanie Dolnej. Jest to interesujące umieszczenie z uwagi na duże natężenie samochodów, ale także pieszych. Osoby prowadzące auto jak i pasażerowie czekając na zmianę światła na zielone czy pragną tego czy nie można rzec, że są przymuszeni do oglądania istniejącej tam reklamy. Także w miejscu cechującym się dużym natężeniem ruchu samochodowego oraz pieszego został umieszczony telebim w Inowrocławiu (kliknij żeby zobaczyć). Nieopodal tego telebimu mieści się prócz tego Hala Targowa, market Biedronka a także Merkury Market.

Przystosowanie kampanii do zaplanowanych założeń i wielkości budżetu jest realne dzięki plastyczności planowania kampanii na ekranach LED. Normalna oferta to wyświetlanie spotu w pętli nie dłużej, aniżeli co 5 minut długości spotu 15 sekundowego. Ale oczywiście na prośbę klienta może to zostać przerobione. Telebim Kętrzyn także jak powyżej przedstawione telebimy umieszczony jest na skrzyżowaniu dróg ze światłami. Jeżeli chodzi o telebim w Gdańsku on też jest umiejscowiony w miejscu o intensywnym natężeniu ruch z powodu na wyjazd z supermarketu Kaufland. Jego powierzchnia równa się 8m². Reklama na telebimie trójmiasto jest bardziej rozpowszechniona, albowiem dotyczy trzech miast: Gdańska, Gdyni oraz Sopotu.

Jedne mieszczą się w pobliżu budynków szkolnych, inne usytuowana są na froncie centrum handlowego, sporo jest przy skrzyżowaniach, a także można je znaleźć w centrum miasta.
2012/10/15, 21:37:58
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.