Zastawa stołowa idealnym prezentem

zastawa
Twórca artykułu: home&you
Podpatrzone na: home&you
Okres na śluby i wesela w rozkwicie. Mnóstwo młodych par chce wziąć ślub ślub w czasie lata. Nic w tym dziwnego, właśnie teraz pogoda jest najładniejsza, dni najdłuższe, więc nie musimy się martwić na przykład o niskie temperatury i myśleć co tu dodatkowo włożyć na ślubną suknię, żeby nie trząść się z zimna. Suknia to kolejny powód przemawiający za ślubem w lecie – można ją wyeksponować i pokazać, może być delikatna, z lekkiego materiału, bez rękawów i nie trzeba jej chować pod płaszczem.

Jeśli decydujemy się na zaślubimy zastanówmy się także o kwestii podarków. Większość par w dzisiejszych czasach preferuje otrzymywanie pieniędzy w ramach prezentu. Jest to wygodne i proste wyjście dla gości, a także dla świeżo upieczonych małżonków, którzy mogą zebrane prezenty przeznaczyć choćby na podróż poślubną czy urządzenie domu. Należy jednak mieć na uwadze też gości mniej zamożnych, których być może nie stać na włożenie kilkuset złotych do koperty. Z tego powodu należy stworzyć listę prezentów w różnych wariantach cenowych, aby mogli wybrać coś co będzie im pasowało, a młodym będzie przydatne. Lista prezentów uchroni nas przed otrzymaniem na przykład kilku takich samych zestawów ręczników.

Świetnym pomysłem na podarunek jest zastawa stołowa. Piękny komplet kieliszków do wina, czy szklanek do drinków to wydatek, na który większość gości może sobie pozwolić, a nam na pewno będzie przydatny. Możemy poprosić przykładowo także o komplet zawierający serwetnik, solniczkę i pieprzniczkę oraz cukiernicę. Dobrze jest też obejrzeć serwisy obiadowe. W każdym domu powinien znajdować się efektowny serwis, który używać będziemy nie tylko przy okazji wielkich świąt, lecz także na co dzień. Wzorów do wyboru jest ogrom, tak jak i kolorów, lecz najlepiej sprawdzają się klasyczne białe talerze, być może z ozdobnym wzorkiem. Wszystko zależne jest od naszych preferencji. Zestawy obiadowe najczęściej składają się z talerzy płytkich i głębokich, talerzyków deserowych, wazy do zupy, kilku misek i półmisków, zatem zastanówmy się czy na sto procent chcemy taki komplet na dwanaście osób – w którejś szafce będziemy go trzymać. A może wystarczy tego rodzaju zestaw na sześć osób? Przemyślmy, czy będziemy podczas świąt wydawać duże przyjęcia, czy może grono naszych bliskich jest niewielkie.
Podpatrzone na: www.SmakProstoty.pl
Twórca artykułu: A.T.
2013/02/05, 09:48:47
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.