Projektowanie i wizualizacje 3d

E-handel
Twórca artykułu: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu
Przyszłość internetowych transakcji handlowych bez cienia wątpliwości należy do wizualizacji. Perspektywa oglądania rzeczy w trójwymiarze, bez wątpienia uatrakcyjni ogłoszenia sprzedaży upraszczając konsumentom proces podjęcia decyzji w przedmiocie zakupu.

Więcej artykułów

Utylizacja sprzętu elektronicznego. Najciekawsze oferty.

Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer
Twórca artykułu: 2BE.PL Grupa Adweb
Podpatrzone na: 2BE.PL Grupa Adweb
Co zrobić, gdy komputer nie spełnia już dobrze swych funkcji, sprzęt jest zdezaktualizowany, nie udaje się uruchomić nowszych programów, a używanie staje się coraz wolniejsze? Ekran nie świeci tak jak wcześniej albo pojawiły się w sklepach nowocześniejsze, wygodniejsze i bardziej cienkie? Nie ma wątpliwości, trzeba wtedy dokupić lepsze podzespoły.


Nabycie produktów w internecie poprzez różnych serwisów ogłoszeniowych i aukcyjnych nierzadko budzi wśród nabywców różne wątpliwości. Nawet jeśli proponowane przedmioty są dokładnie scharakteryzowane oraz zamieszczone są ich zdjęcia, to mimo wszystko znajdzie się potencjalny klient, który będzie chciał zobaczyć większą liczbę fotografii albo o zdjęcie z jeszcze odmiennej perspektywy od tej, która została zaprezentowana dotychczas. Często budzi to niezadowolenie po stronie sprzedających. Trudno wszakże jest odpowiadać na wszelkie tego rodzaju zapytania w momencie, jeżeli w ofercie ma się ogromną ilość towarów.

Coraz więcej firm chcąc spełnić oczekiwania swoich konsumentów zleca na zasadzie outsourcingu wizualizacje produktów zewnętrznej firmie. Wizualizacja taka oparta na prezentacji konkretnego przedmiotu na ekranie naszego komputera w formie pozwalającej nam na widzenie obrazu w trójwymiarze. Projektowanie 3d dzieje się przy wykorzystaniu specjalnej techniki komputerowej opierającej się na zasadach geometrii i wyliczeniach matematycznych a także fizycznych. Nie będzie to już zwyczajnie płaskie zdjęcie, tylko poruszający się obraz pozwalający na zobaczenie towaru z każdej strony i samodzielne obracanie go zgodnie z własnym uznaniem.

Wizualizacje 3d mogą zostać stworzone dla wszelkiego rodzaju rzeczy. Najbardziej topowe sektory dotyczą sprzętów AGD i RTV. Możliwości zastosowania tego rodzaju techniki są jednak nieograniczone, więc należy oczekiwać, że metoda będzie się również idealnie sprawdzać w handlu samochodami albo nieruchomościami. Co ciekawe modelowanie 3d może odnosić się do przedmiotów, które jeszcze są w projekcie i które dopiero powstaną. Wszystko to, co dotychczas było modelem czekającym na wykonanie po to tylko, by zobaczyć, jak będzie wyglądać w rzeczywistości, aktualnie może nabrać realnych kształtów dzięki wizualizacji oraz uzyskać możliwość zastosowania poprawek jeszcze na etapie samego projektowania. Z pewnością można więc powiedzieć, że trójwymiarowe wizualizacje w krótkim czasie zrewolucjonizują handel internetowy.
Twórca artykułu: k.s.
2017/12/11, 16:02:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.