Jak grać w internecie – za darmo?

Internet to jedno z nadrzędnych narzędzi ludzi w XXI wieku. W sieci szukamy informacji, rozrywki, lub nowych znajomości. Nasze życie pomału biegnie dwutorowo – naprawdę oraz wirtualnie. W Internecie szukamy także gier. To bowiem jedno spośród niewielu miejsc, w którym możemy oddać się zabawie za darmo. Nie zdumiewa zatem zjawisko, iż serwisy zawierające darmowe gry przez Internet cieszą się sporą popularnością.
Społeczność internetowa
Twórca artykułu: wirtuale.pl
Podpatrzone na: wirtuale.pl
Pirate storm oraz Seafight to jedne spośród wielu gier, jakie można odkryć w Internecie. Przenoszą użytkownika w rzeczywistość rodem z filmu „Piraci z Karaibów”, w której użytkownicy walczą o supremację na wodach jak również dążą do odnalezienia skarbu i pozyskania reputacji. Na drodze czatuje na nich ogrom niebezpieczeństw, jednak także zniewalająca przygoda. Pirate storm oraz Seafight to rozrywka dla każdego, kto lubił w dzieciństwie bajki o pirackich podbojach.

Gry na http://www.wcograc.pl/
Darmowe gry przez internet nie sprowadzają się jedynie do pirackich podbojów wodnych. Nieprzeciętną popularnością cieszą się takie konstrukcje jak Travian, Plemiona czy Grepolis, które opierają się na zasadzie budowy miejscowości i stopniowego rozszerzania własnego obszaru. Gracze łączą się w załogi, zawierają przymierza i toczą bitwy. Na podobnej zasadzie działają takie gry jak na przykład Farmerama oraz Settlers Online. W pierwszym przypadku gracze budują gospodarstwo, natomiast w Settlers Online wioskę.

Więcej artykułów

Wszystko o konsolach do gier

Nie trzeba nawet szczególnie dobrze orientować się w tym, jak wygląda w chwili obecnej cała ogólnie pojęta branża elektronicznej rozrywki aby w pełni zdawać sobie sprawę z tego, że konsole do gier (np xbox 360) już od dawna są niesamowicie wręcz popularne. Z drugiej jednak strony trudno chyba byłoby się temu dziwić, bowiem przecież owe rzeczy rzeczywiście oferują nam sporo niezwykłych możliwości, dzięki czemu zabawa z nimi w wielu kwestiach jest po prostu o wiele lepsza niż w przypadku standardowych komputerów.


Zarówno Pirate storm i Seafight , jak i Settlers Online, Travian, Farmerama, lub Grepolis to gry MMORPG. Charakteryzują się tym, że gracze wcielają się w daną postać i współzawodniczą bądź współpracują z innymi graczami. Wszystkie wymienione wyżej gry przybyły do nas z zagranicy. Jeśli chodzi o polskie gry MMORPG to można wymienić Imperium Stylu. Jest to rozrywka zwłaszcza dla dziewcząt. Imperium Stylu polega na wcielaniu się w postać jednej z bohaterek a także kierowaniu jej wirtualnym życiem. Polskie gry MMORPG czasy świetności mają jeszcze przed sobą. Być może niebawem otrzymają swoje pięć minut.
2012/10/05, 15:09:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.