E-papieros – zdrowszy od zwykłego papierosa?

Twórca artykułu: QST Marketing Group z Wrocławia
E-papieros, czyli elektroniczny papieros to świetna opcja alternatywna w odniesieniu do zwykłego papierosa i propozycja dla palaczy, którzy nie potrafią drastycznie odstawić nałogu, a jednocześnie zależy im na zmniejszeniu ryzyka połączonego z wdychaniem groźnych substancji zawartych w zwykłym papierosie.

Co to jest e-papieros?

Papieros elektroniczny wygląda całkiem jak normalny papieros, chociaż na rynku są też dostępne bardziej interesujące modele, na przykład przypominające długopis. W smaku także prawie nie różni się od normalnego papierosa, a co więcej nie zostawia w ustach nieprzyjemnego posmaku; wydziela również dym.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Twórca artykułu: Bird&Co Sp. z.o.o.
Podpatrzone na: Bird&Co Sp. z.o.o.
Struktura e-papierosa

Więcej artykułów

Elektroniczny papieros pomoże rzucić palenie

kobieta
Twórca artykułu: martinalanotte
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Od pewnego czasu wprowadzono w naszym kraju zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych. Restauracje, kawiarnie i puby stały się miejscami wolnymi od dymu tytoniowego. Można wreszcie wybrać wieczorem do pubu i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie przesiąknięte dymem. Część palących na pewno w związku ze wspomnianym zakazem podjęła decyzję o zerwaniu z nałogiem. Pomóc w tej sytuacji może e-papieros.


Jak sama nazwa wskazuje, e-papieros jest urządzeniem elektronicznym, w związku z czym wymaga zasilania. Rolę zasilacza zazwyczaj realizuje akumulator, ale też gniazdko samochodowe czy wejście USB. W budowę e-papierosa, oprócz pojemnika na płyn, atomizera (to tam płyn jest podgrzewany i przybiera postać „dymu”) i źródła zasilania wchodzi też dioda, która imituje żar. Płyny do papierosów elektronicznych dostępne są w licznych wersjach smakowych, m.in. tytoniowych, co ma przywodzić na myśl smak popularnych na całym świecie, legendarnych marek, ale również owocowych i ziołowych - firma Bista. Odpowiednio do potrzeb, mogą one zawierać od 0 do 3,6% nikotyny.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Twórca artykułu: Bird&Co Sp. z.o.o.
Podpatrzone na: Bird&Co Sp. z.o.o.
Atuty elektronicznego papierosa

Najistotniejszym atutem e-papierosa jest to, że realizuje wszystkie funkcje zwykłego papierosa, z kolei nie generuje jednakowo niekorzystnych efektów (czytaj więcej, klikając na ten adres). Dodatkowo, może przyczynić się do całkowitego rzucenia nałogu poprzez etapowe obniżenie mocy płynu. Co więcej, elektroniczne papierosy są neutralne dla otoczenia, więc można je palić w miejscach publicznych i przy innych osobach. Oprócz tego nie wydziela nieprzyjemnego zapachu, w związku z tym ubrania palacza zachowują swój normalny zapach. Mocną zaletą ważną dla tych, którzy troszczą się o swoje zdrowie i aktywność jest to, że e-papieros nie przyczynia się do utraty kondycji ani nie wywołuje kaszlu - gilzy - gilzy dark horse z firmy Dark Horse.
Twórca artykułu: k.s.
2017/08/10, 07:29:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.