Moda na e-papierosy

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Twórca artykułu: Bird&Co Sp. z.o.o.
Podpatrzone na: Bird&Co Sp. z.o.o.
Od pewnego czasu w naszym kraju klimat dla palących papierosy staje się co raz bardziej niekorzystna. Wymyśla się nowe zakazy. Puszczania dymka w lokalach zabrania się na terenie całego kraju. Liczne ośrodki miejskie dodają do tego szlaban na papierosy w parkach i na placach zabaw. Coraz to nowsze badania ukazują fatalny wpływ palenia na zdrowie nałogowca. Nie czarujmy się, rzucenie nałogu jest bardzo męczące i nie każdy może to przezwyciężyć.

Nikotyna uzależnia mentalnie i fizycznie. Do potrzeby dozy tej substancji dołącza moc przyzwyczajenia. Długodystansowych kopcących niełatwo odzwyczaić od popalania podczas picia alkoholu lub gdy starają się rozluźnić po długim dniu pracy. Rozwiązaniem na te znaczące problemy są epapierosy.

E-papierosy z pozoru mogą się wydawać śmiesznie, ale posiadają wiele zalet. Po pierwsze, nie ma zakazu używania ich w miejscach publicznych. Chmura, którą zostawia palacz, jest zupełnie nietrująca dla reszty ludzi. Ba, jeżeli w sztucznym papierosie znajduje się odpowiedni płyn, Chmura może posiadać cieszący nos aromat.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Twórca artykułu: Bird&Co Sp. z.o.o.
Podpatrzone na: Bird&Co Sp. z.o.o.
Papierosy elektroniczne niosą pomoc dla chcących zerwać z papierosami. Dzieje się tak, ponieważ zawierają obniżoną porcję nikotyny, którą jest możliwość kontrolować. Przypomina to funkcja plastra nikotynowego. Przywiązanie psychiczne od rzeczywistego papierosa jest zastępowane przyzwyczajeniem do elektronicznego. Wieloletni amator nikotyny, który zwalczyć chęć na papierosa, zazwyczaj ma uczucie, że potrzebuje coś trzymać w dłoni, gdyż przyzwyczaił się do trzymania w nich peta. Teraz może trzymać e-papierosa.

E-papierosy to też popularny wynalazek, atrakcyjny w środowiskach młodzieży, troszczącej się o planetę i kondycję. Nie wywołują zmiany barwy opuszków ani zębów. Wydają się ciekawą propozycją dla ludzi, którzy nie pragną nikotyny. W Polsce aktualnie są olejki do e-papierosów o wielu odmianach. W ofercie dostępne są aromaty truskawkowe, fajkowe itp. Papierosy mogą być smakowite!

Więcej artykułów

Najlepszy papieros elektroniczny oferują firmy Mild i Volish

e-papieros
Twórca artykułu: Pork University
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Wobec wszelkich restrykcji dotyczących palenia w miejscach publicznych doskonałą opcję dla palaczy stanowi papieros elektroniczny. W wielu sklepach dostępne są droższe, luksusowe rodzaje, lecz również proste komplety w niewygórowanej cenie. Proste użytkowanie, zachowanie ekologii i poręczność to jedynie niektóre pozytywy, które przejawia papieros elektroniczny.


Mam nadzieję, że ten niedługi artykuł namówił Cię, miłośniku dymka, do wyboru elektronicznego papierosa. Skorzysta na tym wyborze Twoja forma, Twój komfort oraz otoczenie. A, najważniejsza sprawa, nowoczesne epapierosy i potrzebny do nich e liqiud są zdecydowanie mniej kosztowne na co dzień, niż ich niezdrowe odpowiedniki!
Twórca artykułu: k.s.
2012/07/23, 14:01:29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.