Popularność gier sieciowych

Gry komputerowe to dla wielu młodych ludzi znacznie więcej niż tylko relaks. To przygoda, o której trudno zapomnieć, to przejście w inny wymiar, gdzie można zostać despotycznym władcą, kierowcą rajdowym, potężnym mafioso albo świetnym komandosem. Największa zabawa to jednak rozgrywki w internecie.


Jak kupić dobrą obudowę do komputera
Twórca artykułu: Vanguard PR
Podpatrzone na: Vanguard PR
Grających w gry da się porozdzielać na różne grupy – ze względu na wiek, zainteresowania, pochodzenie i oczywiście – częstotliwość grania. Pomijając te różne czynniki, każdy z nich w jakimś momencie trafia na gry online. Te ciekawe rozgrywki to nie tylko możliwość zagrania w ulubiony tytuł, to także okazja zmierzenia się z rzeczywistymi wrogami.

Prawdziwi wrogowie
Zabijanie wirtualnych potworów może się kiedyś znudzić. Wiele sytuacji łatwiej przewidzieć, a i sama konwencja gry ułatwia „podstępy”. W przypadku gier sieciowych – zarówno przeglądarkowych, jak i tych klasycznych, życie się rozwija. Nie da się zgadnąć, jak zachowa się człowiek po drugiej stronie kabla.

Gra w grupie to prawdziwa konkurencja. Często wiąże się z poważnym treningiem. Potrzebny jest refleks, znajomość lokacji oraz najlepsze poznanie mechanizmu. Tylko wtedy sensownie można przystąpić do walki. Jeśli chodzi o strzelanki, pierwsze wejście na arenę zazwyczaj od razu kończy się śmiercią. Nie da się zrozumieć, co się stało. Wróg jest wszędzie.
Dziecko przed komputerem
Twórca artykułu: Żarówka PR i Marketing
Podpatrzone na: Żarówka PR i Marketing

Oblicza wojny
Darmowe gry online to najczęściej rozgrywki strategiczne lub te z cyklu RPG. Zdecydowanie najpopularniejsze są te komercyjne gry. Tam też można walczyć, nie jedynie pozyskując kolejne levele, ale rozwijając swoją postać do levelu niepokonanego gracza i ścierając się z oponentami w którymś ze światów fantasy. World od Warcraft, Warhammer, kolejne edycje Battelfield albo Medal of Honor to tylko kilka przykładów.

Dlaczego gramy w Sieci?
Każdego dnia na wirtualnych polach bitew ścierają się miliony użytkowników. Ci, którzy mają więcej czasu wolą zwykle najdłuższe rozgrywki lub także potężne kampanie grupowe. Gracze, którzy nie mają czasu na siedzenie przed komputerem i chcą jedynie szybkiej porcji adrenaliny korzystają z energicznych i krótkich deathmatchów. Więcej---> http://www.wcograc.pl/
2012/12/07, 11:23:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.